Jdi na obsah Jdi na menu
 


jamajské přísloví praví: „Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem"

Co zabije první rande?
 

Na první rande kladou lidé velký důraz. Chtějí zjistit, jestli si mají o čem povídat, jaké má ten druhý názory a co se mu líbí. Uvádím žebříček deseti nejčastějších prohřešků, kterých se muži na schůzkách dopouštějí.

 

 

  1. zabijákem číslo jedna je zápach z úst. Žvýkačky nepomohou, zápach jen přebíjejí, neodstraňují.
  2. zabijákem číslo dva jsou peníze. Před třiceti lety bylo nemyslitelné, aby nechal muž ženu platit. Někteří dnešní pánové berou placení jako jakési exklusivní právo na ženu. Očekávají, že když ji pozvou na večeři, mohou se těšit ještě tu noc z její přítomnosti. Nebo naopak skrblíci, kteří za ženu neplatí nikdy. Dokonce odvážlivci, kteří se ženou povečeří a bez ostychu ji nechají zaplatit celou útratu. Dokonce existují návody, co udělat, aby muž nemusel platit. Třeba pronese před ženou, jak ho štvalo, že musel za bývalou vše platit, nebo když se blíží čas placení, odejde na toaletu, popřípadě kouká do země.
  3. třetím významným zabijákem je styl oblékání. 93% lidí dá na první dojem a hodnotí člověka vizuálně. Co nejvíce nesnášejí ženy na mužích: ponožky v sandálech, kožené opasky na mobil, zlaté prsteny, řetízky a náušnice, upnutá trika a bílé ponožky v černých polobotkách.
  4. dalším zabijákem je výběr špatného místa – první rande v kině není zrovna ideální, protože partnera téměř nevidíte, ani si s ním nepopovídáte.
  5. pozdní příchod – akademická čtvrthodinka se toleruje, ale opakované posílání sms, že už jste na cestě, případně pozdní příchod bez omluvy je nepřijatelné.
  6. nedostatečná hygiena – špína za nehty nepůsobí přitažlivě.
  7. kouření – pokud je partnerka nekuřačka, chce-li si muž zapálit, měl by se zeptat, jestli jí to nevadí nebo jít kouřit ven.
  8. zabijákem je i nuda – občas se stává, že konverzace vázne. Pro tyto případy se začněte ptát třeba jakou muziku poslouchá nebo co ráda jí.
  9. vzpomínání na bývalou – jakékoliv klady vaše bývalá měla, na prvním rande (ani žádném dalším) je raději nezmiňujte.
  10. posledním zabijákem v žebříčku je přespřílišné vyprávění historek, anekdot a vtipů. Vaše nová známost nezná vaše přátele, takže ji rozhodně historkou typu „Jak se Jarda na horách opil a počural“ nepobavíte.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2019 >>