Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přehled komentářů

To radši zkusím tu žiletku....

(XxX, 28. 10. 2012 16:41)

...

Re: To radši zkusím tu žiletku....

(McMartn, 28. 10. 2012 17:32)

Já bych si to zkusil přečíst ještě jednou a zamyslel bych se u toho ;) Věřím, že život za to stojí..

blbost

(pavel, 14. 7. 2011 17:39)

nechápu jak mužeš psát otom jak se má kdo zabít pěkně blbej blog život je dar a nikdo ale nikdo nemá právo si ho brát kdo chtěli doposud spáchat sebevraždu prosím aby takovou blbost nedělali ----každá situace má rozumné řešení

Re: blbost

(McMartn, 17. 7. 2011 19:41)

Já zase nechápu komu tykáte, to za prvé a za druhé, když se Vám to nelíbí, tak proč to vyhledáváte?..
Jinak, kde je řečeno, že někoho navádím k sebevraždě? Článek je převzat a je to myšleno jako černý humor, abych poukázal na to, jak jsou lidé absurdní a pochopitelně, že každá situace má své řešení.

Re: blbost

(ilka, 25. 10. 2012 14:23)

a nebo taky nemá... i když si za to můžu sama...

K věci.

(Petr, 9. 6. 2011 13:09)

Ano, oběšení je osvědčené a velmi spolehlivé. Provaz je dostupný každému a není ani příliš drahý. Za 2O minut by mělo být vše vyřešeno.

...

(R.I.P., 14. 8. 2011 22:40)

nejideálnější je kyanid draselný, smrt nastává po několika sekundách...

Re: ...Sebevražda

(Marika, 26. 6. 2012 18:09)

Já jsem nad něčím takovým nedávno uvažovala...Klikla jsem jako první na na tento článek McMartn, druhy sebevražd. Fakt je, že mne po přečtení na něco podobného přešla ihned chuť. Vyhledala jsem psychiatra, který mi napsal pár prášků...Ne, že by se moje situace vyřešila, ale jsem taková tupá a můj problém je mi naprosto ukradený. Jakmile se dostanu z nejhoršího, chytnu za prdel svého manžela, kterého už nemůžu pár let ani vidět a vyhodím ho z baráku. A potom už bude určitě líp! Já doporučuji první psychiatra a pak si srovnat v hlavě, co vlastně chci a jak to co nejlépe vyřešit. Myslím. že kromě drogových závislostí, má řešení každý problém...Marika

Re: Re: ...Sebevražda

(McMartn, 26. 6. 2012 18:31)

Rozhodně nejste tupá.
Prvním krokem k nápravě je "uvědomit si" a druhým "jednat". Žijeme jen jednou a sebevražda rozhodně NENÍ řešení! Je to pouze velmi zbabělý útěk z tohoto světa - a nikdo nechce být zbabělec, tak proč se k tomu uchylovat?
Pokud jste si sáhla takto na dno, že Vám to vůbec běhalo v hlavě, pak jste udělala to nejlepší, co jste mohla - vyhledala pomoc - jednala. Moc doufám, že se Vám život obrátí k lepšímu a podobné myšlenky Vám nebudou bránit užívat si života - ne jej promarnit.
Co se manžela týka - jak by řekl klasik - "Nobody can take away your pain. So don’t let anyone take away your happiness!" (Nikdo nemůže vzít za Tebe tvoje neštěstí. Tak nenech nikoho, aby si vzal Tvoje štěstí!) Jinými slovy, pokud Vám stojí v cestě něco (někdo), kvůli čemu jste nešťastná - zbavte se toho. Zasloužíte si být šťastná.
A pokud si myslíte, že se to SAMO změní, tak věřte, že bez změny, žádná změna nenastane - akce a reakce (změna si žádá změnu) ;)
Přeji hodně štěstí a spokojený život :)

Nový druh sebevraždy

(Mr. Killer, 1. 12. 2011 16:40)

Vemte si dvě ořezané tužky,které si zastrčte do nosu a rychlím úderem do tužek směrem dovnitř si vrazíte tužky do mozku. Smrt je rychlá,účíná a moc nebolí.

Otázka

(Lubik, 29. 7. 2011 7:02)

Hm...existuje vůbec spolehlivý rychlý a bezbolestný způsob ??? To co jsem si přečetl vypadá většinou na demonstraci sebevraždy, než na ni samotnou...

Re: Otázka

(McMartn, 29. 7. 2011 8:44)

Odpovědí je to, co se píše v posledním komentáři. Tudíž - ano - to, co zde je, je ve smyslu demostrace a - pravděpodobně - existuje, ale mým cílem není přivádět zde lidi k sebevraždě, proto se zde nic takového nedozvíte :)

Sebevraždy

(Anonym, 20. 7. 2011 13:07)

Já bych to teda neodsuzovala, todle mi nepříjde tak špatnej blog...
Podívejte se na blogy, které to všechno kolem sebevraždy podporují, ale tendle človek ty lidi snaží ubrzdit a říkat ve smyslu... To bych nedělal, protože neumřeš, ale budeš mít následky...
Mně se líbí, chválim:-)

Re: Sebevraždy

(McMartn, 20. 7. 2011 17:17)

Vystizne a trefne. Dekuji! :)

K věci.

(Petr, 9. 6. 2011 13:05)

Často se stává, že člověk přijde na to, že jeho bytí, které ani nelze nazvat životem, je zcela zbytečné od samotného začátku. Jestliže někomu opravdu není souzeno svoje bytí prožít, pak to neznamená, že by je musel proživořit. Musí se opravdu jen a jen umřít!!! Využít služeb švýcarské firmy DIGNITAS, poskytující asistované sebevraždy, může využít jen málokdo. Nezbývá tedy, než opustit tenhle mizerný polosvět svépomocí a tajně, neboť ukrutných zlomyslníků, kteří by vás chtěli tzv."zachránit," se vždycky a všude najde dost. Jsem too názoru, že nejrychlejším, nejspolehlivějším a nejméě bolestivým způsobem ukončení své existence je injekce vzduchu do žíly. Doporučil bych k tomu zakoupení plastikové stříkačky 200 ml spolu se středně silnou jehlou. Raději však se dvěma jehlami, aby byla rezerva, kdyby jedna z nich selhala. Problém je s překonáváním psychických zábran. Ten lze překonat tím, že nebudeme nad celou věcí vůbec uvažovat a nebudeme ji nijak prožívat. Prostě to uděláme zcela bezmyšlenkovitě, automaticky jak robot. To je nejosvědčenější trik zvládání adrenalinových situací. Také velmi pomůže využít nějaké opravdu nepříjemné situace - např. odsouzení k nepodmíněnému trestu či dokonce obdržení příkazu k nástupu do výkonu trestu. Lze využít samozřejmě i jiné opravdu prekérní situace. Pak to půjde tak nějak samo-samičko... Je fakt, že už pak nic neužijem, ale taky se nebudem muset trápit. Všechny problémy budou jednou provždy vyřešeny! VIVAT SATANAS!

Re: K věci.

(Petr, 10. 6. 2011 10:10)

Omylem jsem včera napsal, že je k přesunu na onen svět nejlepší užít injekční stříkačky o obsahu 200 ml. Správně má ýt "jen" 20 ml. Omlouvám se. :-)) Jinak upozorňuji, že bývá často problém trefit žílu. Chce to zbytečně se nenervovat, aby se neklepala ruka, použít nějaké to škrtidlo, které se po vpíchnutí povolí, aby vzduch mohl proudit tam, kam má. Jakmile to do žíly nafoukáte, tak to s váma trošku zatřepe, a tím vše jednou pro vždy skončí.

sebevražda ve 12 letech

(rin tin tin, 22. 5. 2011 18:45)

Když je člověk rozhodnutý umřít, tak to udělá a je jedno jak .. oběšení je asi nejčastější

Re: sebevražda ve 12 letech

(McMartn, 29. 5. 2011 14:26)

Asi tak..

....

(Jaňulka_, 22. 10. 2010 18:12)

Hej.. píšu ze své zkušenosti.. já se pokusila už o sebevraždu ..wím jaké to je . když si člowěk podřeže žíly nebo sní několik desítek prášků... bohužel jsem všechny pokusy o sebewraždu přežila :// je to hnsuný pocit se probrat w nemocnici ,... s obwázanou rukou a pak výslechy od psychiatra a podobně.. :( ... ztratíte plno přátel.. a tk.. je to upě krawina se zabíjet :( ...NIKDY BYCH UŽ TAkou chybu asik neudělala.. ae stejně nad tím peřád přemýšlím ... :( ://

Re: ....

(McMartn, 23. 10. 2010 15:35)

Hej,
To je mi moc lito :(
..zajimalo by me, co te k tomu dohnalo.. 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2019 >>