Jdi na obsah Jdi na menu
 


Emirates Palace

16. 11. 2007
 
 

Donedávna vedl v přehledu nejdražších hotelů šestihvězdičkový Burj Al Arab v Dubaji. Teď má ale konkurenta, a to dokonce ve stejné zemi. Přehlídka luxusu začíná, držte si klobouky..

 

Zlato, mramor - vše pro zhýčkané milionáře
Nejdražší hotel světa nazvaný Emirates Palace provozuje mezinárodní hotelová síť Kempinsky. Do výstavby investovala miliardy korun. A je to znát. Všude je mramor, zlato a nejlepší vybavení pro rozmazlené hosty.

Apartmá Palace, vrchol přepychu
To, co si nejbohatší Češi nedovolí koupit ani na celoživotní hypotéku, si v hotelu Emirates Palace pronajímají pracháči třeba na pět let dopředu. Palace je apartmá o velikosti několika bytů (rozloha téměř 700 metrů čtverečních). Vybavení je kombinací luxusu a nejmodernější techniky. Cena za noc? V přepočtu až 400 tisíc korun.

Apartmá Khaleej
Jsou o něco menší, než předchozí apartmá, ale na luxusu jim to neubírá. Apartmá Khaleej má rozlohu cca 160 metrů čtverečních, prostorné pokoje, jídelnu a koupelnu s vířivkou.

Standardní pokoje
Standardní, řeknete si... Jenže ono to stejně znamená superluxusní. Zhruba šedesátimetrové pokoje jsou dost často mezonetové, všechny s úchvatným výhledem na hotelové zahrady a moře.

Šestice výborných restaurací
V hotelu najdete šest restaurací, poskytujících jídla snad všech kuchyní světa. Jsou tu podniky specializované na rybí pokrmy, na míchané nápoje... Prostě všechno. Tak co, už víte, kam na dovolenou :)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>