Jdi na obsah Jdi na menu
 


Síla soustředění a úspěchu

11. 4. 2010

Síla soustředění a úspěchu

převzato z: dreamlife.cz

Netřeba příliš představovat dvojici Jack Canfield a Mark Victor Hansen. Všichni známe jejich díly Slepičích polévek i velikou popularitu, kterou jim tyto knihy přináší. A všichni víme, že co projekt této dvojice, to úspěch! Co za tím stojí? O to se s vámi nyní chtějí podělit...

Síla soustředění a úspěchu se jmenuje Focus – tak autoři nazvali dílo, které slibuje úžasné výsledky v osobním i finančním životě s naprostou jistotou. Podobných knih na téma seberozvíjení, moc soustředění, práce a život snů vychází mnoho, řeknete si. Máte pravdu. A máte pravdu rovněž v tom, že jsou všechny založené na víceméně stejném principu. 

 

Přesto tato kniha je trošku něco jiného a autoři si pro naprostou preciznost pozvali na pomoc ještě dalšího motivačního rádce Lese Hewitta. Společně pak vypracovali detailní plán vedoucí k úspěchu. Jako jeden z nejdůležitějších bodů přitom uvádějí naše zvyky... Víme přesně, co je pro nás zvyklostí, co děláme automaticky a hlavně – známe své špatné zvyky? Třeba takové, co nás okrádají o čas, o vášeň, o zbytečné nervy? Zkuste se nad tím zamyslet, vypsat si vše, s čím nejste spokojeni a dát si alespoň měsíc předsevzetí, že tyto nešvary budeme vědomě měnit. Napiště si rovněž své výborné zvyky a zvyky, jichž byste rádi dosáhli. Zvyky, které jsou znamením úspěšných a silných. 

 

Po první lekci můžete přistoupit k další. Tentokrát je to zaměření na vaše přirozené  nadání. Autoři radí, jak ho objevit (což už samo o sobě  může být velice užitečné) a především jak ho rozvíjet a jak rozdělovat práci mezi druhé. Vy totiž máte jeden směr, tak proč se zaobírat administrativou? Jakkoli to může znít, podle autorů získáte více volného času, na druhou stranu více motivace a s ní i úspěchu. 

„Když máte dojem, že už nemůžete, vzpomeňte si na poslední úspěch!“ 

Mluvíme zde především o businessu, ale úspěch spočívá také v krásných mezilidských vztazích, šťastné rodině a zázemí a pocitu naplnění. I s tím autoři mají zkušenosti, a tak čtenáře v knize nabádají k práci s pocity a prioritami. Zároveň tu můžete najít mnohé „fígle“, o nichž nemusíte mít ani tušení, ale zmůžou toho vážně hodně! Celá kniha je vlastně  postavena na zkušenostech pánů Canfielda, Hansena a Hewitta.

Jack Canfield přednáší o strategiích z této knihy na mnoha místech planety, je koučem, motivujícím řečníkem a spokojeným manželem. Mark Victor Hansen je známý z pořadů CNN, časopisů a novin a věnuje se rovněž  úspěchu a motivaci lidí. Les Hewitt je zakladatelem Systému zaměření pro snaživé jedince. Je řečník, trenér podnikatelů a má více jak dvacetileté zkušenosti ve svém oboru.

 

Tak už víte, jak dosáhnout osobních výsledků s naprostou jistotou? Pokud ne, porozhlédněte se ve svém oblíbeném knihkupectví po knize Focus! Navede vás tím správným směrem.


 
 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>