Jdi na obsah Jdi na menu
 


Desatero dokonalého muže

11. 4. 2010

Desatero dokonalého muže

 
Chystáte se na schůzku se ženou, o kterou opravdu stojíte. Byla to fakt "kost", ale odmítla vás a vy netušíte, kde se stala chyba? Jestlipak víte, kterých věcí si ženy na mužích všímají a podle čeho vás hodnotí? Chcete být alespoň na první pohled dokonalý muž?


 

 

1) Výběr místa první schůzky

Na otázku KAM? by rozhodně neměla zaznít odpověď typu: "U nás na rohu je dobrá knajpa!" a podobně. Raději navrhněte podnik na kapku vyšší úrovni, přece jen nejdete "s klukama na jedno". Chcete snad udělat dojem? Pokud se chystáte na opravdu stylovou jízdu, což takhle vyrazit do Londýnské restaurace L'Atelier de Joel Robuchon?
2) O kom, o čem?

Připravte si pár témat, o kterých rádi mluvíte a které by, alespoň teoreticky, mohly objekt vaší touhy zajímat. Na první schůzce není nic trapnějšího, než znuděné ticho. Deuce Bigalow rozhodně nic takového nezažil.3) Kočka není pes a žena není muž

Pozor na vtipy, kterým se vaši kamarádi chechtají od rána do večera. V dámské společnosti s nimi nemusíte nutně sklízet stejný úspěch.


4) Jiří Stanislav Guth-Jarkovský

Rozhodně doporučujeme předem zopakovat zásady slušného chování - kdo do kterých dveří první, která ruka má být podána dříve atd. Některé ženy na taková gesta, ve vašich očích možná maličkosti, velmi dbají.5) Akce čisté ruce


"Těší mě.", by mělo zaznít při podání ruky. Ale jistě by to nebylo zcela upřímné, kdyby seznamování probíhalo za asistence okousaných špinavých nehtů. Zkuste ve volné chvilce mrknout, zda jste se zbavili veškeré parády získané pod kapotou svého motorového miláčka. A pokud si najdete čas i na použití krému, nebude se vás chtít partnerka už nikdy pustit...


6
) Darovanému koni na zuby nehleď!

Ovšem vy se ucházíte o přízeň ženy, která (nejen) na ně hledět bude... Doporučujeme důkladnou zubní hygienu a pro všechny případy raději ještě posichrovat mentolovou žvýkačkou. Nemusí každý vidět, co jste dnes jedl a cítit výsledek chemických reakcí ve vašich ústech. Kuřáci pozor, před polibkem si raději ještě párkrát žvýkněte, obzvláště pokud vaše partnerka této zálibě neholduje.
7) Boty, botky, botičky

Kvalitní boty jsou základ. Při jejich pořizování nešetřete, ostatní části oděvu většinou nejsou až tak důležité. Vytahané tričko ani odrbané džíny nevadí, špinavé okopané a sešmajdané laciné boty VADÍ! Drsňáci mohou zvolit kožené holinky Ralph Lauren - cena 1.200 $, elegáni zase polobotky z krokodýlí kůže Esquivel za 5.927 $.
8) Řekněte šperkům NE!

Víme o tom, že jsou různé skupiny lidí preferující větší než malý počet šperků. Pokud se ale chystáte na schůzku s ženou, která má módu a trendy v malíčku, truhlu se zlatým pokladem raději neoprašujte... Naopak kvalitní hodinky jsou velmi žádoucí! Zkuste OMEGA Seamaster Ocean, kterými zdobí své zápěstí i ženami celého světa obdivovaný agent 007 James Bond. Za 106.300,- mohou být vaše.
9) Čichám, čichám člověčinu

Na vůni kladou častěji ženy větší důraz, než muži. Proto nezapomínejte použít před odchodem toaletní vodu ideálně nakombinovanou se stejnou značkou vody po holení a deodorantem - pro milovníky (a především jejich protějšky) sladších vůní doporučujeme Dunhill Desire for Man. Živočišné sexuální touhy vyvolávejte odérem svého pižma raději až v déle trvajícím vztahu, u nové partnerky byste nemusel nalézt pochopení... A pánové, ty vaše staré pravdy typu "chlap má smrdět i na fotce" jsou pasé i po 50-ti letech manželství!
10) Čistota půl zdraví

Celková hygiena je základem úspěchu. A nezapomenohttp://www.apartmenttherapy.com/uimages/ny/2.14shower.jpgut na čisté spodní prádlo! Totéž platí i po sportovním odpoledni stráveném v posilovně - mimochodem úchvatné sprchy mají v klubu I´M FIT. Co kdybyste svým, nyní již naprosto dokonalým, vzhledem oslnil natolik, že by nezůstalo jen u polibku na rozloučenou? V opačném případě by se totiž celá předchozí pečlivě vybudovaná image zhroutila jako domeček z karet.
 
 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>